Вітаємо вас на сайті компанії «Tactic4Profi»!

«Tactic4Profi» – це постійно зростаюча мережа магазинів по Україні, яка пропонує широкий асортимент військово-тактичного спорядження, одягу й взуття власного виробництва та найвідоміших брендів.
З перших днів війни, коли наша держава вступила в протистояння з підлим і підступним ворогом, ми побачили, що нашим захисникам гостро не вистачає якісної та комфортної амуніції, тож прийняли рішення виправити ситуацію та почали шити одяг і аксесуари для військових.

 

Згодом, в червні 2022 року, відчинився першій фірмовий магазин Tactic4Profi. Великий попит на асортимент магазину показав, що наші товари дуже затребувані, тож потрібні магазини в різних районах міста.

Один за одним почали відчинятися нові магазини і вже до січня 2023 їх стало 16. Наразі вони розташовани у найжвавіших районах Харкова, містах Харківській та Донецькой областей (Чугуїв, Ізюм, Коробочкине, Шевченкове, Борова, Дружківка, Слов’янськ, Краматорськ).

У наших магазинах представлено продукцію власного виробництва Tactic4Profi, а також товари інших виробників, щоб максимально задовольнити запити покупців.
Будучи виробником, ми пропонуємо нашим покупцям найнижчі ціни на плитоноски, розвантаження, рюкзаки, підсумки всіх призначень, тактичний одяг (від білизни до бушлатів), головні убори й т.і.

На прилавках наших магазинів ви завжди знайдете захисні аксесуари, різного виду ножі, засоби догляду за зброєю, товари, необхідні в польових умовах (спальники, каремати, ліхтарі, грілки, сухий душ і т.д.)

 

Ми дотримуємося високих стандартів обслуговування, тому на вас скрізь чекають уважні продавці, великий асортимент товарів, затишні торговельні зали, регулярні акції, а отже задоволення від здійсненої покупки!